logo-samandehi

جستجو در سایت :

استارت والئو

استارت والئو

استارت موتور های Valeo® . محصول جدید والئو به فراتر از انتظارات شما: شروع سریع از موتور، عملکرد عمر طولانی حتی در فصل زمستان. استارت VALEO طراحی شده و تست شده در شرایط سخت که توسط تولید کنندگان OE تائیید شده و کاملا مناسب با نیازهای وسیله نقلیه خودرو شماست.

authorized-dealer
products_btn
خصوصیات والئو :

۱-   طراحی شده برای تولید خروجی حداکثر شارژ تحت تمام شرایط
۲-    بهره وری بهبود یافته در خواسته های مختلف الکتریکی را فراهم میکند.
۳-    
خروجی بالا به نسبت وزن : کاهش جرم ، کاهش اینرسی
۴-     
ساخت و ساز حق بیمه کیفیت برای عملکرد موثر
۵-   
تضمین مقاومت نسبت به گرما، لرزش و گرد و غبار
۶-
با بهره گیری از آخرین فن آوری های توسعه یافته توسط والئو
۷-          بهره وری
بیش از استاندارد OE برای شارژ عملکرد
438076-3

با تلاش مستمر آن به دنبال روش ها و تکنیک های جدید پیشرفته به ارائه عملکرد بالاتر و کیفیت,

 

VALEO بهترین تولید کننده قطعات شارژ مانند آلترناتور را شروع کرده و انتظارات خود را در کارایی و قابلیت اطمینان را پیش بینی کرده است.

 

این محصولات طراحی شده و تست شده ایده آل متناسب با نیاز وسیله نقلیه خودباالزامات سختگیرانه OE تائید شده است.

 

با استفاده از فن آوری های دستیابی به موفقیت والئو ساخته و تولید شده است. قطعات و شارژ شروع به حرارت ، ارتعاش و گرد و غبار ، تولید خروجی حداکثر شارژ مقاوم هستند. آنها دارای ارائه عملکرد مناسب در تمام طول عمر در تمام شرایط آب و هوا هستند.

در تعالی والئو در کیفیت ، طراحی و تولید به عنوان به عنوان ارائه بالاترین سطح رضایت مشتری از طریق ایجاد محصولات نوآورانه خودرو که به انتظارات خود زندگی می کنند مهم است. VALEO یک بازیکن کلیدی در هر دو پس و صنعت OE است.

این شرکت انتخاب جامع از قطعات برتر برای طیف گسترده ای از سیستم ، از جمله الکتریکی، حرارتی، روشنایی، انتقال و برف پاک کن که شما را با قابلیت اطمینان بی همتا و عملکرد استثنایی سزاوار شماارائه می دهد.

با بهره گیری از فن آوری های پیشرفته با حمایت بیش از ۱۰۰ سال از تجربه و تخصص تولید، به بالا بردن نوار در کیفیت و ارزش و حتی بیشتر والئو اختصاص داده شده است .

این محصول در حال حاضر در دسته بندی یدک کار موجود نمیباشد و صرفا برای اطلاع رسانی منتشر شده است والئو غیر از فرانسه  در کشورهای  کره – ترکیه – اسپانیا نیز تحت لیسانس تولید میشود که از فرانسوی آن بسیار ارزانتر است.

 

با تشکر – آموزش یدک کار

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *