logo-samandehi

جستجو در سایت :

تسمه تایم پژو ۲۰۶ تیپ ۲

تسمه-تایم-206-تیپ-2

وضعیت موجودی:     به تعداد نا محدود

برند محصول:           SHTC

کیفیت محصول:        درجه ۱

کد محصول:       I.CR

قیمت محصول:         تماس با ۷۷۳۲۳۳۷۳

زمان به روز رسانی:   مرداد ۱۳۹۴

—————————————————————-

تسمه تایم پژو ۲۰۶ تیپ ۲

یکی از شناخته شده ترین برندهای موجود در زمینه ارائه انواع تسمه SHTC میباشد، در این میان تسمه تایمینگ های برند SHTC دارای کارت گارانتی بازرگانی شاهین بوده و تا ۵۰ هزار کیلیومتر ضمانت و گارانتی را شامل می‌شود. برای تهیه تسمه تایم پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت نمایندگی اصلی SHTC می‌توانید با یدک کار تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

.

.

تسمه تایم خودرو یکی از قطعات اساسی خودرو و مهم بحساب می اید.لذا به نکته ها توجه کنید.
۱-تسمه تایم خودرو که با جنس مرغوب و از نوع استفاده از خط تولید بوده را بیش از نود هزار کیلومتر استفاده نکنید. که خودی خود شرایط طبیعی و پیشامدها ممکن است احتیاج به زود عوض کردن تسمه تایم باشد

۲-حتمادر هنگام تعویض تسمه تایم غلطک هرز گرد ان را نیز تعویض کنید.۳-از تسم تایم متفرقه استفاده نکنید. و حتما از نمایندگی مجاز و پلم استفاده کنید.

۴-تسم تایم نو را نیز چک کنید کوچکترین ترک و پریدگی رو تسمه را قبول نکنید و ان را تعویض کنید.

۵-بدلیل اینکه تسمه تایم با واتر پمپ(پمپ گردش اب موتور) درگیر میباشد هنگام باز کردن تسمه تایم فولی چرخ دنده واتر پمپ را با دست چرخوانده و باید روان و بدون صدا باشد.در غیر این صورت تعویض گردد.

۶-هنگام باز کردن تسمه تایم به دو فولی کوچک(فولی سر میل لنگ) و فولی بزرگ(فولی میل سوپاپ.فولی بالایی) بدقت نگاه انداخت و با دست نوک دندانه ها را لمس کرده و در صورت داشتن ذائده و برامدگی و هر گونه پستی بلندی ان را با سمباده نرم پرداخت نموده.

۷-دو خط بر روی تسمه ها وجو دارد و دو نقطه در لای دندانه ها که خط و نقطه ها باید در یک امتداد قرار گیرد.در صورت جا زدن اشتباهی یک خط ۱۵درصد راندمان موتور کم میشود ودر صورت جازدن اشتباهی دو دندانه۳۰درصد از راندمان موتور کم میشود ودر صورت جا زدن ۳ خط اشتباهی موتور روشن نمیشودو بیشتر از ان برخورد سوپاپ با کف پیستون وخرابی سوپاپ .گاید .سیت.کف پیستون.پیچهای میل سوپاپ . و گزن پین و شاتون را در پی دارد.


برای اطلاع پیدا کردن از قیمت محصولات با شماره های یدک کار تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *